Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach
Certyfikacja ISO TUV NORD Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP - KATALOG SPRAW Projekty UE

1899-2024    125 lat Wojewódzkiego

Szpitala Zespolonego w Skierniewicach

 

 

Szpital jest jednostką Samorządu Województwa Łódzkiego
(46) 834-07-00

Ogłoszenia

Zapytanie ofertowe na zakup soli tabletkowanej dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.

Konkurs ofert na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w zakresie kompleksowej całodobowej diagnostyki laboratoryjnej, mikrobiologii i serologii transfuzjologicznej oraz wykonywanie badań czystości mikrobiologicznej, a także nadzór nad Bankiem Krwi wraz z dzierżawą pomieszczeń.

Zapytanie ofertowe na zakup odzieży ochronnej i zabezpieczającej dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.

Zapytanie ofertowe na zakup sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.

Zapytanie ofertowe na zakup pościeli szpitalnej dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.

Zapytanie ofertowe na przegląd i konserwację urządzeń klimatyzacyjnych oraz central wentylacyjnych usytuowanych w obiektach Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zatrudni osobę na stanowisko pielęgniarki/pielęgniarza do pracy w Pracowni Endoskopii.

Zapytanie ofertowe na zakup drenów kompatybilnych z pompą FMS oraz ostrzy kompatybilnych z shaverem Tornado.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach, ul. Rybickiego 1, 96-100 Skierniewice ogłasza konkurs ofert pisemnych na sprzedaż sprzętu medycznego (środki trwałe) niesprawnego, wycofanego z użytkowania z uwagi na znaczny stopień zużycia i zbędnego wymienionego w załączniku.

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zatrudni osoby na stanowiska pielęgniarka systemu / pielęgniarz systemu / ratownik medyczny do pracy w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY

im. Stanisława Rybickiego
w Skierniewicach
ul. Rybickiego 1
96-100 Skierniewice,
NIP: 836 10 81 857

sekretariat (46) 834-07-50
fax (46) 834-08-23
centrala (46) 834-07-00
izba przyjęć (46) 834-07-03
e-mail sekretariat@wsz-skier.pl
e-PUAP /WSZ/SkrytkaESP

> Klauzula informacyjna dla korespondencji

> Klauzula informacyjna dla Facebook

 
2014-2024 © Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego w Skierniewicach. Wszystkie prawa zastrzeżone