Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach
Certyfikacja ISO TUV NORD Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP - KATALOG SPRAW Projekty UE

1899-2024    125 lat Wojewódzkiego

Szpitala Zespolonego w Skierniewicach

 

 

Szpital jest jednostką Samorządu Województwa Łódzkiego
(46) 834-07-00

Praca

klauzula informacyjna dla rekrutacji

 

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zatrudni osobę na stanowisko pielęgniarki/pielęgniarza do pracy w Pracowni Endoskopii.

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zatrudni osoby na stanowiska pielęgniarka systemu / pielęgniarz systemu / ratownik medyczny do pracy w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zatrudni osobę na stanowisko położnej do Poradni Położniczo-Ginekologicznej.

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zatrudni pracownika na zastępstwo na stanowisko referenta w Sekcji Kontraktowania i Sprzedaży Usług Zdrowotnych.

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zatrudni osobę na stanowiska pielęgniarka/pielęgniarz do pracy w Oddziale Dziecięcym, Oddziale Chirurgii, Bloku Operacyjnym.

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zatrudni osobę na stanowisko Opiekun Medyczny do pracy w oddziale Chorób Wewnętrznych II i Geriatrii oraz Ortopedyczno-Urazowym.

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zatrudni osobę na stanowiska pielęgniarka/pielęgniarz do pracy w oddziale Nefrologii i Stacji Dializ.

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zatrudni osobę na stanowisko Kierowca Zespołów Transportowych.

Zatrudnimy LEKARZY ANESTEZJOLOGÓW do pracy w Oddziale Intensywnej Terapii i Anestezjologii.

Zatrudnimy LEKARZY RADIOLOGÓW do pracy w Dziale Diagnostyki Obrazowej.

WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY

im. Stanisława Rybickiego
w Skierniewicach
ul. Rybickiego 1
96-100 Skierniewice,
NIP: 836 10 81 857

sekretariat (46) 834-07-50
fax (46) 834-08-23
centrala (46) 834-07-00
izba przyjęć (46) 834-07-03
e-mail sekretariat@wsz-skier.pl
e-PUAP /WSZ/SkrytkaESP

> Klauzula informacyjna dla korespondencji

> Klauzula informacyjna dla Facebook

 
2014-2024 © Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego w Skierniewicach. Wszystkie prawa zastrzeżone