1899-2022    123 lata Wojewódzkiego

(46) 834-07-00

powrótBezpłatne WiFi w szpitalu

UWAGA:

Z powodu braku możliwości przedłużenia licencji na system bezpieczeństwa dla sieci Wifi - na postępowanie ogłoszone w roku 2021 r. nie wpłynęła żadna oferta, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zdecydował o wyłączeniu publicznej, darmowej sieci Wifi w Szpitalu. W Urzędzie Marszałkowskim trwają prace nad jak najszybszym ponownym uruchomieniem systemu.

W skierniewickim szpitalu uruchomiono bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Pacjenci w każdym miejscu szpitala mogą podłączyć swoje urządzenia za pośrednictwem WiFi.

Aby poprawnie zalogować się do sieci należy wykonać następujące czynności:
1. W ustawieniach sieciowych urządzenia wybieramy sieć bezprzewodową o nazwie INTERNET.
2. Jeżeli nie uruchomi się automatycznie przeglądarka internetowa, to należy ją uruchomić ręcznie.
3. Pojawi się strona, na której znajduje się Regulamin korzystania z sieci punktów publicznego bezprzewodowego dostępu do Internetu w ramach projektu ŁRST

regulamin_wifi

4. Czytamy treść regulaminu. Jeśli akceptujemy jego zapisy to zaznaczamy checkbox przy "Zgadzam się" i klikamy przcisk "Ok".
5. Następuje automatyczne połączenie z siecią Internet.

Łączny czas trwania połączenia nie będzie dłuższy niż 45 minut w trakcie pojedynczej sesji, przy czym przerwa pomiędzy poszczególnymi sesjami nie będzie krótsza niż 15 minut.
Przy połączeniu następuje ograniczenie maksymalnej przepływności łączy dla wysyłania i odbierania do 512 kbit/s na podstawie decyzji UKE nr DDRT-WWS-6172-37/14(25) z dnia 14 lipca 2015 r.

Sieć WiFi dla skierniewickiego szpitala została zrealizowana w ramach Programu Regionalnego Województwa Łódzkiego o nazwie "Łódzka Regionalna Sieć Teleinformatyczna". Przedsięwzięcie zostało zrealizowane ze środków unijnych Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego.

sekretariat (46) 834-07-50
fax (46) 834-08-23
centrala (46) 834-07-00
izba przyjęć (46) 834-07-03