Certyfikacja ISO TUV NORD Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP - KATALOG SPRAW

powrótSkierniewicki szpital podczas Mixera Regionalnego w Łodzi [zdjęcia]

Wojewódzki Szpital Zespolony im. S. Rybickiego w Skierniewicach był jednym z wystawców podczas odbywającego się w ubiegły weekend w Łodzi Mixera Regionalnego.

Impreza była poświęcona promocji gmin, powiatów, miast, a także firm i instytucji z każdego zakątka województwa łódzkiego. Przez całą sobotę wzdłuż ulicy Piotrkowskiej można było odwiedzać stoiska z rozmaitymi atrakcjami. Główną scenę zlokalizowano w Pasażu Schillera. Tutaj też swoje stoisko miał skierniewicki szpital. Dla wszystkich chętnych pielęgniarki szpitala, Bożena Juraś oraz Agnieszka Barańska wykonywały badania pomiaru ciśnienia krwi oraz poziomu cukru we krwi. Przedstawicielki Skierniewickiego Stowarzyszenia „Amazonka", Danuta Krzewińska i Danuta Żakieta prowadziły natomiast instruktaż dla pań na temat samobadania piersi pod kątem profilaktyki nowotworowej. Instruktarz był prowadzony w formie praktycznej, na przykładzie specjalnego fantomu.

Podczas imprezy odwiedzające stoisko skierniewickiego szpitala kobiety były również zapoznawane z warunkami porodu w Skierniewicach i zachęcane do wybierania właśnie tej placówki.

Zapraszamy do oglądania fotorelacji z sobotniego wydarzenia: