Certyfikacja ISO TUV NORD Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności

19 czerwca o godz. 18 odbędzie się kolejne otwarte spotkanie dla przyszłych mam zainteresowanych bezpłatnym udziałem w zajęciach Szkoły Rodzenia.

Fundacja Bankowa im. Leopolda Kronenberga, działająca przy banku Citi Handlowy jak co roku organizuje akcję Światowego Dnia Citi dla Społeczności. Szpital w Skierniewicach wystąpił w tym roku z prośbą o przekazanie dla oddziału noworodkowego 18 kompletów pościeli oraz becików dla noworodków.

3 czerwca w Skierniewicach odbyła się akcja promocji karmienia piersią noworodka Mlekoteka. Tego dnia panie przygotowujące się do macierzyństwa i „świeżo upieczone" matki mogły skorzystać z prelekcji edukacyjnych i badań profilaktycznych.

Z okazji trwającego w kraju Tygodnia Promocji Karmienia Piersią Wojewódzki Szpital Zespolony wraz z fundacją Mlekoteka oraz Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza wszystkie mamy na prelekcje i badania diagnostyczne.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach brał udział w obchodach Światowego Dnia Emeryta, Rencisty i Inwalidy w Skierniewicach.

Złożony w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi wniosek na przebudowę Centralnego Bloku Operacyjnego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. St. Rybickiego w Skierniewicach pozytywnie przeszedł kwalifikację formalną.

8 i 9 maja br. w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. St. Rybickiego w Skierniewicach prowadzony był zewnętrzny audyt nadzoru sprawdzający zgodność zarządzania jakością z normą ISO 9001.