1899-2020, 121 lat Wojewódzkiego

(46) 834-07-00

Zamówienia do kwoty 130 tys. zł.

Zapytanie ofertowe na wykonanie testów specjalistycznych aparatów rtg, tomografu i mammografu dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.

Dostawa rękawic chirurgicznych dla pracowników Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.

Zapytanie ofertowe na dostawę obuwia medycznego dla pracowników Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.

Przeprowadzenie pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy.

Dostawa wraz z montażem lampy operacyjnej jednoczaszowej.

Wykonanie usługi przeglądu, konserwacji sprzętu przeciwpożarowego w obiektach Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.

Wykonanie roboty budowlanej polegające na zaprojektowaniu i wykonaniu instalacji gazów medycznych na Oddziale Okulistyki.

Wykonanie roboty budowlanej polegającej na wykonaniu fundamentu pod zbiornik tlenowy.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na wykonanie usługi przeglądu, konserwacji sprzętu przeciwpożarowego w obiektach Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na konserwację i obsługę ruchową stacji transformatorowej 15/0,4kV, nr 2-A226, nazwa „Sobieskiego Szpital".

E-mail. sekretariat@wsz-skier.pl

2014-2021 © Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego w Skierniewicach. Wszystkie prawa zastrzeżone