1899-2026 127 lat Wojewódzkiego
Szpitala Zespolonego w Skierniewicach
Jadłospis 28.09-11.10.2026
Jadłospis 14-27.09.2026
Jadłospis 01-13.09.2026
Jadłospis 17-30.08.2026
Jadłospis 03-16.08.2026
Jadłospis 20.07-02.08.2026
Jadłospis 06-19.07.2026
Jadłospis 08-21.06.2026
Jadłospis 25.05-07.06.2026
Jadłospis 27.04-10.05.2026
Jadłospis 20-26.04.2026
Jadłospis 13-19.04.2026
Jadłospis 30.03-12.04.2026
Jadłospis 16-29.03.2026
Zmiana jadłospisu na 27.02.2026
Jadłospis 02.03-15.03.2026
Jadłospis 16.02-01.03.2026
Jadłospis 09-15.02.2026
Jadłospis 02-08.02.2026
Jadłospis 26.01-01.02.2026
Jadłospis 19-25.01.2026
Jadłospis 12-18.01.2026
Jadłospis 05-11.01.2026
Jadłospis 03-05.01.2026
Jadłospis 01-02.01.2026
WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY
im. Stanisława Rybickiegow Skierniewicachul. Rybickiego 196-100 Skierniewice,NIP: 836 10 81 857
> Klauzula informacyjna dla korespondencji> Klauzula informacyjna dla e-doręczeń> Klauzula informacyjna mediów społecz.