1899-2020, 121 lat Wojewódzkiego

(46) 834-07-00

Zamówienia do 30 tys. euro

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawy włókniny sterylizacyjnej.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawy preparatów dezynfekcyjnych.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawę rękawic chirurgicznych.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawę odczynników histopatologicznych i materiałów zużywalnych.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawy materiałów opatrunkowych.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawy pieluchomajtek dla dorosłych i dzieci oraz jednorazowych myjek do mycia ciała.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na wykonanie testów specjalistycznych aparatów rtg, tomografu i mammografu oraz związanych z nimi wszystkich urządzeń pomocniczych

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na pełnienie nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania pod nazwą: „Dostosowanie jednej Sali operacyjnej do kompatybilności z dwiema pozostałymi salami oraz przepisami prawa w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach – zaprojektuj i wybuduj".

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawę błon i odczynników do pracowni RTG i MM.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na zakup aparatu do operacji w niedokrwieniu z mankietami.

E-mail. sekretariat@wsz-skier.pl

2014-2020 © Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego w Skierniewicach. Wszystkie prawa zastrzeżone