Zamówienia do 30 tys. euro

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawę odczynników histopatologicznych i materiałów zużywalnych.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawę błon i odczynników do pracowni RTG i MM.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawę obuwia medycznego dla pracowników.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawę krzeseł plastikowych i taboretów przyłóżkowych.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawę łóżek szpitalnych i szafek przyłóżkowych.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na przeprowadzenie pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na: odbiór, wywóz i utylizację odpadów komunalnych z obiektów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawę druków medycznych.

Zapraszamy do złożenia oferty na usługę: Kompleksowego przygotowania dokumentacji aplikacyjnej wraz z wszystkimi wymaganymi załącznikami do wniosku o dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego dla projektu przewidzianego do realizacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na: odbiór, wywóz i utylizację odpadów komunalnych z obiektów Wjewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.