Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP - KATALOG SPRAW Projekty UE

Zamówienia do 30 tys. euro

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawę wózka reanimacyjnego.

Zaproszenie do złożenia ofery na świadczenie usług Menadżera Projektu dla projektu pn.: „Zakup i wdrożenie systemu informatycznego dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach".

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na przegląd i konserwację urządzeń klimatyzacyjnych.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawy środków dezynfekcyjnych

Przegląd pogwarancyjny wraz z konserwacją agregatu prądotwórczego.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na przedłużenie (kontynuacja) licencji oprogramowania antywirusowego Kaspersky Endpoint Security for Busines- Advanced

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na usługę polegającą na zarządzaniu projektem zgodnie z wymogami, kryteriami i terminami określonymi w Regulaminie konkursu dla projektu nr RPLD.10.03.03-10-0001/18.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawę wyposażenia do Sterylizatorni.