1899-2019, 120 lat Wojewódzkiego

Zamówienia do 30 tys. euro

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawy bielizny szpitalnej dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na wykonanie remontu jezdni i chodnika na drodze dojazdowej od ul. Jana III Sobieskiego do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na pełnienie nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania pod nazwą: wymiana pionów kanalizacyjnych w budynku głównym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawy niszczarek do dokumentów.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawy materiałów opatrunkowych.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawę odczynników histopatologicznych i materiałów zużywalnych.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na wymianę wykładziny PCV w budynku głównym szpitala - Oddział Wewnętrzny I (korytarz i dyżurka).

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na konserwację i naprawę urządzeń kotłowni olejowej.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na wykonanie testów specjalistycznych aparatów rtg, tomografu i mammografu oraz związanych z nimi wszystkich urządzeń pomocniczych.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawę implantów ortopedycznych.

E-mail. sekretariat@wsz-skier.pl