Certyfikacja ISO TUV NORD Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP - KATALOG SPRAW

Zamówienia do 30 tys. euro

Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego zaprasza do złożenia oferty na dostawę: Lampy zabiegowej.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego zaprasza do złożenia oferty na dostawę: Aparatu do terapii polem magnetycznym z wyposażeniem.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego zaprasza do złożenia oferty na zakup: Preparatów do dezynfekcji aparatów do hemodializ.

Dzierżawa używanego ambulansu sanitarnego dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego zaprasza do złożenia oferty na zakup: Paliw płynnych – olej napędowy.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia ofert na przeprowadzenie jednorocznego przeglądu technicznego obiektów budowlanych.
Termin składania ofert do 22 wrzesień 2017 r., godz.14.00

Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego zaprasza do złożenia oferty na dostawę defibrylatora.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego zaprasza do złożenia oferty na usługę wykonania:
1) Audytu energetycznego dla budynków szpitala,
2) Programu funkcjonalno – użytkowego,
3) Studium wykonalności wraz z Wnioskiem aplikacyjnym i załącznikami do tych dokumentów

Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego zaprasza do złożenia oferty na przeprowadzenie szkolenia z resuscytacji noworodka.

Wojewódzki Szpital Zespolony im Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawę: Paliw płynnych – olej napędowy.