Certyfikacja ISO TUV NORD Biuletyn Informacji Publicznej

Zamówienia do 30 tys. euro

Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawę komputerów i drukarek.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawę i montaż klimatyzatorów.

Wojewódzki Szpital Zespolony im Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty cenowej na: dostawę tonerów do drukarki Kyocera Ecosys M2040dn.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego zaprasza do złożenia oferty cenowej na przeprowadzenie szkolenia z resuscytacji noworodka

Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego w Skiernieiwcach zaprasza do złożenia oferty na dostawę i montaż trzech masztów flagowych.

Wojewódzki Szpital Zespolony im Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty cenowej na: ciśnieniomierzy automatycznych, termometrów bezdotykowych, inhalatorów szpitalnych oraz materacy przeciwodleżynowych.

Wojewódzki Szpital Zespolony im Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty cenowej na: części kompatybilne do diatermii chirurgicznej firmy Bowa.

Wojewódzki Szpital Zespolony im Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty cenowej na: konserwację i naprawę urządzeń kotłowni olejowej.

Zapytanie ofertowe na usługę naprawy cząstkowej nawierzchni dróg położonych na terenie Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach oraz usługę naprawy schodów i podestu- pawilon G. Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.