Certyfikacja ISO TUV NORD Biuletyn Informacji Publicznej

Zamówienia do 30 tys. euro

Zapytanie ofertowe na usługę naprawy cząstkowej nawierzchni dróg położonych na terenie Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach oraz usługę naprawy schodów i podestu- pawilon G. Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.

Zapytanie ofertowe na usługę koszenia i wywozu trawy oraz uprzątnięcia terenu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty cenowej na odbiór, wywóz i utylizację odpadów komunalnych z obiektów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawę mankietów do pomiaru ciśnienia dla noworodków.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty cenowej na zakup i dostawę oprogramowania antywirusowego.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawębłon i odczynników do pracowni RTG i MM.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty cenowej na odbiór, wywóz i utylizację odpadów komunalnych.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawę tonerów do drukarek.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawę odzieży, obuwia roboczego i ochronnego dla pracowników.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawę czujników tlenu do respiratora NPB 840 firmy Puritan Bennett.