Zamówienia do 30 tys. euro

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na usługę polegającą na zarządzaniu projektem zgodnie z wymogami, kryteriami i terminami określonymi w Regulaminie konkursu dla projektu nr RPLD.10.03.03-10-0001/18.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawę parawanów i fartuchów RTG.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na wykonanie testów specjalistycznych aparatów rtg, tomografu i mammografu oraz związanych z nimi wszystkich urządzeń pomocniczych.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawę parawanów szpitalnych.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawę odczynników histopatologicznych i materiałów zużywalnych.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawę błon i odczynników do pracowni RTG i MM.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawę obuwia medycznego dla pracowników.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawę krzeseł plastikowych i taboretów przyłóżkowych.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawę łóżek szpitalnych i szafek przyłóżkowych.