Zamówienia do 30 tys. euro

Konkurs Ofert na usługi lekarskie w Dziale Diagnostyki Obrazowej, sprawa: WSZ.DZP.042.1/5/2018

Dostawy pieluchomajtek dla dorosłych i dzieci oraz jednorazowych myjek do mycia ciała dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na kontrolę okresową przewodów kominowych i wentylacyjnych usytuowanych w obiektach Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na świadczenie usług w obrocie krajowym.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawę urządzenia do ćwiczeń biernych kończyny dolnej.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawę wózka do transportu chorych z możliwością wykonywania zdjęć rtg.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawy materiałów do sterylizacji

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawę wózka reanimacyjnego.

Zaproszenie do złożenia ofery na świadczenie usług Menadżera Projektu dla projektu pn.: „Zakup i wdrożenie systemu informatycznego dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach".