1899-2020, 121 lat Wojewódzkiego

(46) 834-07-00

Zamówienia do 30 tys. euro

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na przeprowadzenie pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na budowę pochylni dla osób niepełnosprawnych oraz schodów wejściowych w budynku przy ulicy Wita Stwosza 1.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawy preparatów antyseptycznych i dezynfekcyjnych oraz wanien do dezynfekcji.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawy smoczków sterylnych do karmienia niemowląt oraz osłonek na głowicę do usg.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na wykonanie usługi przeglądu, konserwacji sprzętu przeciwpożarowego w obiektach Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawy nieizotopowych znaczników do detekcji węzłów chłonnych wartowniczych.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawy torebek papierowo- foliowych do sterylizacji parowej tlenkiem etylenu, z samoprzylepnym paskiem.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawy materiałów opatrunkowych.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawy niszczarek do dokumentów.

E-mail. sekretariat@wsz-skier.pl

2014-2020 © Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego w Skierniewicach. Wszystkie prawa zastrzeżone