Certyfikacja ISO TUV NORD Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP - KATALOG SPRAW

Zamówienia do 30 tys. euro

Zapraszamy do złożenia oferty na usługę: Kompleksowego przygotowania dokumentacji aplikacyjnej wraz z wszystkimi wymaganymi załącznikami do wniosku o dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego dla projektu przewidzianego do realizacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na: odbiór, wywóz i utylizację odpadów komunalnych z obiektów Wjewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na: dostawę łóżek szpitalnych i szafek przyłóżkowych.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na: przeprowadzenie szkolenia z zakresu „Ochrona radiologiczna pacjenta".

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na: wykonanie usługi przeglądu, konserwacji sprzętu przeciwpożarowego.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na: wykonanie usługi przeglądu, konserwacji sprzętu przeciw pożarowego w obiektach Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na dostawę druków medycznych, recept, kopert medycznych oraz kopert biurowych.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na zakup materacy przeciwodleżynowych zmiennociśnieniowych.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty na zakup paliw płynnych.

Wojewódzki Szpital Zespolony im Stanisława Rybickiego w Skierniewicach zaprasza do złożenia oferty cenowej na: Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym.