Certyfikacja ISO TUV NORD Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP - KATALOG SPRAW

powrótZapraszamy na Dzień Funduszy Europejskich!

Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego w Skierniewicach rozwija się między innymi dzięki funduszom unijnym. Jakie inwestycje udało się zrealizować dzięki unijnemu dofinansowaniu? Jaki sprzęt szpital kupi dzięki środkom unijnym? Tego będzie można się dowiedzieć podczas Dnia Otwartego Funduszy Europejskich, który odbędzie się w Skierniewicach w piątek,11 maja 2018.

Tego dnia na skierniewickim Rynku będą się prezentować beneficjenci unijnych funduszy, w tym między innymi nasz szpital. Dyrektor Eugeniusz Furman będzie mówił między innymi o zrealizowanej termomodernizacji placówki oraz o nowoczesnej pracowni diagnostyki obrazowej, która powstała dzięki unijnemu finansowaniu. Dowiemy się także, jakie inwestycje, dofinansowane z unijnych dotacji, są jeszcze planowane.

Przez całe popołudnie, w godzinach od 16.00 do 20.00 na stoisku szpitala będzie można zbadać sobie poziom cukru we krwi oraz zmierzyć ciśnienie. Będziemy także informować wszystkich zainteresowanych o działalności naszej placówki, rozdawać materiały promocyjne i odpowiadać na pytania mieszkańców.

Na rynku będą obecni także inni beneficjenci funduszy unijnych z naszego rejonu. Przedsięwzięciu będą towarzyszyły występy artystyczne oraz imprezy sportowe i rekreacyjne, skierowane do całych rodzin.

Dni Otwarte są elementem kampanii Europe in My Region, która pokazuje, jak wiele projektów w całej Unii Europejskiej zrealizowano dzięki Funduszom Europejskim.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich odbywają się już po raz piąty. W tym roku potrwają od 11 do 13 maja. Organizatorem przedsięwzięcia jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, przy współudziale samorządów.

Zapraszamy w piątek 11 maja 2018 roku od 16.00 do 20.00 na skierniewicki Rynek!